Opština Petrovac - Drinić

Zvanična web prezentacija opštine

Jesenji sajam 2021 – Banja Luka

Najnovije aktuelnosti

U okviru tradicionalnog „Jesenjeg sajma 2021“, koji se održao od 11. do 13. novembra u Banjoj Luci priliku da učestvuje i da promoviše svoj turistički potencijal imala je i Turistička organizacija opštine Petrovac-Drinić.

„Jesenji sajam 2021“ je obuhvatio 24. Međunarodni sajam lova, ribolova, ekologije i sporta „Lorimes 2021“, sajam turizma i ugostiteljstva, kao i sajam hrane i pića.

Na izložbenom štandu naše Turističke organizacije posjetioci su imali priliku da vide naše domaće proizvode, kao i tradicionalne rukotvorine naših vrijednih žena.

Sajam je svečano otvorio Predsjednik Vlade Republike Srpske, Radovan Višković, a otvaranju su prisustvovali ministar trgovine i turizma, Suzana Gašić, kao i predstavnici Turističkih organizacija iz svih područja Republike Srpske.

Facebook